Clear
Search
Üzgünüz, aradığınız etkinlik bulunamadı.

SKM Hakkında

Anadolu’nun dünyaya açılan kapısı Selçuklu Kongre Merkezi 35.000 m² kullanım alanına sahiptir. 14 salondan oluşan SKM’nin 45 kişiden 2000 kişiye kadar kapasiteli salonları verimli bir ortam sağlamaktadır.

İki farklı kapasitede oditoryum salonları, 1400 m² balo salonu ve 11 adet farklı boyutlarda toplantı salonlarından oluşan kongre merkezi muhteşem mimarisi ile gözlere hitap ediyor. Etkinlik ve organizasyonların eşsiz bir deneyimle gerçekleşmesi için tasarlanan Selçuklu Kongre Merkezi, 10.000 m² fuaye alanı ile, 4 ayrı kattan oluşmakta ve 950 araçlık açık otoparkı ile hizmet vermektedir.

Selçuklu Kongre Merkezi, doğal akustik mekanları, geniş fuaye alanları ile hizmet veren kongre, toplantı ve balo salonları, gala, düğün, iftar gibi organizasyonlara hizmet verebilecek üst düzey mutfak altyapısı ile ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirilecek kongreler, fuarlar, sergiler, müzikaller, film galaları, şirket toplantıları gibi her türlü bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Selçuklu Kongre Merkezinin hizmet ve servis konusundaki deneyimli kadrosu, son teknoloji ve eşsiz mimarisi, açık ve kapalı alanları ile aynı anda 5000 kişiyi ağırlama kapasitesiyle her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

SKM Hakkında
SKM Hakkında

HABERDAR KAL

En son haberlerden ve etkinliklerden haberdar olun

reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'na tabidir.

Yükleniyor