Clear
Search
Üzgünüz, aradığınız etkinlik bulunamadı.

SELÇUKLU KONGRE MERKEZİ EMITT FUARINA KATILDI SKM 2019 EMITT FUARINDA KONYA’YI TANITTI

Dünya’nın en büyük ve en prestijli turizm fuarlarından biri olan 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Emitt Fuarı 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

EMITT Fuarı’nın açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, turizm sektörüyle ilgili dernek temsilcileri ve 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın davetli, Hilton, Starwood, Accor gibi uluslararası grupların yetkilileri ve gene aynı şekilde Dedeman gibi ülkemizin önemli markaları ve Bera, Özkaymak gibi şehrimizin markaları ve birçok tur operatörü katılmıştır.

Dört gün boyunca süren etkinlikte, farklı sektörlerin önde gelen yerli ve yabancı uzmanlarının da katıldığı organizasyonda, Konya Turizmi ile ilgili önemli ziyaretlerde bulunan Selçuklu Kongre Merkezi İş Geliştirme Direktörü Tamara Demir ‘’ Selçuklu Belediyesi’nin yaptırdığı ve Jalal AŞ tarafından işletilen, ülkemizin en özel ve kapsamlı Kongre ve Etkinlik mekanlarından biri olan SKM’nin, ödüllü mimarisi ve profesyonel ekibi ile ilk yılından itibaren kendinden bahsettirdiğini, fuarda SKM’ ye olan ilgilinin çok fazla olduğunu ‘’ ifade etti.

SELÇUKLU KONGRE MERKEZİ EMITT FUARINA KATILDI SKM 2019 EMITT FUARINDA KONYA’YI TANITTI

Bu tür fuarların etkin geçebilmesi için önceden randevu alınarak Business to Business dediğimiz ikili görüşmelerin çok önemli olduğunu belirten Demir, Konya ve Selçuklu Kongre Merkezi adına yerli ve yabancı 35’in üzerinde ikili görüşme yapıldığını belirtmiştir.

Yurtdışı toplantı ve kongre talepleri için de alternatif destinasyon olmak istediklerini belirten Tamara Demir, “teknik altyapı, insan gücü, bilgi gücü ve eşsiz kültür, tarih birikimi ile Konya’nın ilerleyen yıllarda Kongre alanında adından sıkça bahsettireceğini dile getirmek isterim‘’ diyerek sözlerini tamamladı.

HABERDAR KAL

En son haberlerden ve etkinliklerden haberdar olun

reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'na tabidir.

Yükleniyor