Clear
Search
Üzgünüz, aradığınız etkinlik bulunamadı.

ANADOLU'NUN EN BÜYÜK
KONGRE MERKEZİ

Türkiye’nin En Modern Kongre Merkezi
sizleri modern mimarisi ve
ileri teknolojisi ile buluşturuyor.

Selçuklu Kongre Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası kongre ve organizasyon merkezidir.

İki farklı kapasitede oditoryum salonları, 1400 m² Balo Salonu ve 11 adet farklı boyutlarda toplantı salonlarından oluşan Selçuklu Kongre Merkezi; 35.000 m² kullanım alanına sahiptir.

4 kattan oluşan ve 950 araçlık açık otoparkı ile; ulusal ve uluslararası kongreler, konferanslar, sempozyumlar, şirket toplantıları, fuarlar, sergiler, müzikaller, tiyatrolar, konserler ve film galaları gibi her türlü bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

KONYA'NIN YENİ NESİL
KÜLTÜR-SANAT VE
YAŞAM MERKEZİ

Geçmişten günümüze birçok medeniyetin kalbi olan Konya, 12. ve 13. yüzyıllarda kadim Selçuklu Devleti'nin başkenti, Selçukluların Doğu ve Asya'dan getirdiği sayısız kültürel ve siyasi oluşumların merkezi olarak, binlerce yıl önemli konumunu korumuştur. Konya, Anadolu’nun en önemli merkezlerinden biri olma özelliğini geçmişte olduğu gibi bugün de sürdürüyor. Havaalanına 7 km, tren garına 8 km, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km mesafede konumlanan Selçuklu Kongre Merkezi, siz değerli misafirlerini bekliyor.

HABERDAR KAL

En son haberlerden ve etkinliklerden haberdar olun

reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'na tabidir.

Yükleniyor