Clear
Search
Üzgünüz, aradığınız etkinlik bulunamadı.

Covid 19 Tedbirleri

Covid 19 Tedbirleri

Değerli izleyicilerimiz,

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren etkinliklere katılım için HES uygulaması üzerinden aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış izleyicilerimiz, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi olmayan izleyicilerimizin ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.

Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarihten önce bilet satın almış ancak aşı takvimini tamamlamamış izleyicilerimizin, etkinlikten en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması gerekmektedir.

Etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamanızın güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olunuz.

BİLET FİYATLARI

 

 

 

LÜTFEN NOT EDİN

 

 

 

 

BENZER ETKİNLİKLER

  • Covid 19 Tedbirleri

HABERDAR KAL

En son haberlerden ve etkinliklerden haberdar olun

reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'na tabidir.

Yükleniyor