Clear
Search
Üzgünüz, aradığınız etkinlik bulunamadı.

Güvenli Turizm Sertifikası

Güvenli Turizm Sertifikası

KÜLTÜR, SANAT VE KONGRE TESİSLERİNDE TÜRKİYE'DE İLK ''GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI''NI SELÇUKLU KONGRE MERKEZİ ALDI!

 

Selçuklu Kongre Merkezi, misafirlerinin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan, Covid-19'a karşı tüm tedbir ve güvenlik önlemlerinin tescillendiği, ''Covid-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' kapsamında; kültür, sanat ve kongre tesislerinde Türkiye'de ilk ''Güvenli Turizm Sertifikası''nı Selçuklu Kongre Merkezi aldı.

Selçuklu Kongre Merkezi, “Güvenli Turizm Sertifikası” ile sektöründeki hizmetlerini en üst düzeye taşımaya devam ederek, Türk Standardları Enstitüsü tarafından önerilen sertifikasyon programı çerçevesinde; Pandemi süresince uygulanacak COVID-19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri” kapsamında istenen kriterleri uygulayarak misafirlerinin sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Yeni normale dönüş kapsamında önlemler alan Selçuklu Kongre Merkezi’nin tüm alanlarında güvenlik ve hijyen kuralları yönetmeliklere uygun olarak yeniden tasarlanmıştır. Girişinde Hes kodu kontrolü ve ateş ölçümüyle başlayan önlemler, alan içerisinde uyarıcı afişler ile sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Selçuklu Kongre Merkezi, toplam kapasitesinin yüzde 50’si oranında misafir ağırlarken geniş, sosyal mesafeli ve ferah alanlarında daha güvenli hizmet vermeye devam ediyor.

BİLET FİYATLARI

LÜTFEN NOT EDİN

 

BENZER ETKİNLİKLER

  • Güvenli Turizm Sertifikası

HABERDAR KAL

En son haberlerden ve etkinliklerden haberdar olun

reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları'na tabidir.

Yükleniyor